FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Онлайн Калькулятор
Онлайн калькулятор Інтерактивний розрахунок вартостi корпоративного навчання англійській мові.

Тест англійської мови
Тест англійської мови Пройди онлайн тестування і дізнайся про свій рівень англійської!
Замовити навчання
Замовити навчання Вибір програми, місця і часу
занять
Англійська за спеціальністю

Програми навчання англійській мові Англійська за спеціальністю
 
Англійська за спеціальністю  
 
Програми курсу "Англійська за спеціальністю" (English for Professionals) націлені на різних спеціалістів, котрім потрібна професійна англійська для своєї сфери роботи. В процесі навчання Ви, з одного боку, вивчаєте бізнес англійську в цілому, а з другого - опановуєте професійну лексику матерілу, що вивчається. У Вас формується активний словниковий запас та мовні знання, які дають змогу вільно користуватися  англійською мовою під час спілкування з професійної тематики, а також орієнтуватися в розмовному мовленні й текстах.  
 
При складанні програм "Англійська за спеціальністю" використовуються лише найкращі іноземні учбово-методичні комплекси, а також авторські розробки наших методистів та викладачів.
 
 
 
Метою програми "Англійська для юристів" (English for Lawyers) є вивчення англійської мови для користування в професійній діяльності юристів.
 
 
 
 
Програма "Англійська для маркетингу" (English for Marketing)  створена для розвитку та покращення навичок повсякденної англійської, якою користуються спеціалісти цієї сфери.
 
 
 
 
Програма "Англійська для туризму" (English for the Hotel and Tourist Industry)  була розроблена для всіх, хто працює в сфері міжнародного туризму, вивчає його або просто обожнює подорожувати.
 
 
 
Курс "Фінансова англійська" (English for Finance) націлений на спеціалістів в сфері фінансової та фінансово-кредитної діяльності, котрим необхідно користуватися спеціалізованною мовою.
 
Програма "Англійська для бухгалтерів" (English for Accountants)  призначена для бухгалтерів та фінансових робітників, а також для всіх тих, кому необхідна ділова англійська даної спеціалізованної тематики.
 
 
 
 
 
 
Курс програми "Англійська для рекламного бізнесу" (English for Advertising and the Promotion Industry) націлен на рекламістів, PR-агентів та всіх, чия діяльність пов'язана з індустрією реклами та маркетингових комунікацій.
 

Програма "Англійська для IT спеціалістів"  (English for Information Technology) націлена на студентів факультету інформаційних технологій, а також на всіх, хто вже працює в IT секторі.
 
\"\"
Мета курсу \"Англійська для ресторанного бізнесу\" (English for Catering Industry) є навчання елементарним навичкам спілкування англійською мовою з використанням професійної  термінології ресторанного бізнесу, фраз та виразів, що використовуються при обслуговуванні англомовних гостей.
 
 
 
Версiя для друку
Авторизація
Логін
Пароль
Rambler's Top100